Płyty CD/DVD

 

Oferujemy Państwu tłoczenie płyt w różnych formatach takich jak CD-ROM, CD-Audio, VCD, SVCD, CD-Extra, DVD 5, DVD 9, ale także o różnych wielkościach i kształtach. Dzięki bogatej ofercie mogą Państwo wybrać produkt, który w stu procentach będzie spełniał Państwa oczekiwania.

Dodatkowo gwarantujemy wykonanie dostosowanego projektu graficznego, nadruku na płycie oraz dedykowanego opakowania takiego jak pudełko, koperta, koszulka czy folder promocyjny. Dzięki temu zrealizują Państwo pełne zamówienie w jednym miejscu.

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży jest gwarancją, że otrzymają Państwo usługi na najwyższym poziomie, wykonane przez profesjonalistów.

Płyty-CD, Płyty-DVD, CD/DVD, CD/DVD-Discs, Stereo Style CD's, StereoStyle, tłoczenie płyt stereo style, discs pressing
W studiu nagraniowym Stereo Style zajmujemy się przygotowaniem nowych utworów, jak również odświeżaniem starych, aby zyskały zupełnie nowe brzmienie. Wszystkie opracowane materiały są starannie przesłuchiwane, a wszelkie niepożądane dźwięki usuwane. Na życzenie klienta dodajemy również CD-Text albo kody ISRC. Nasze usługi obejmują:
 • rekonstrukcję i czyszczenie nagrań dźwiękowych,
 • profesjonalne przygotowanie dźwięku do płyt: CD-Audio, CD-Extra, DVD-Video jak i Blu-Ray,
 • interaktywne menu (statyczne lub animowane), tworzenie tytułów i znaczników rozdziałów,
 • realizację jingli reklamowych,
 • profesjonalne przygotowanie płyt Cd audio i Cd extra.
Płyty-CD, Płyty-DVD, CD/DVD, Discs pressing, Stereo Style CD's, StereoStyle, Tłoczenie płyt stereo style
Płyty-CD, Płyty-DVD, CD/DVD, CD/DVD-Discs, Stereo Style CD's, tłoczenie płyt cd/dvd, discs pressing, CD/DVD pressing

Produkcja rozpoczyna się w momencie wykonania mastera do replikacji płyt z materiału dostarczonego przez klienta lub przetworzonego na etapie authoringu. Dział masteringu przekłada dane na precyzyjną matrycę używaną do replikacji płyt CD lub DVD, czuwając nad prawidłowym przebiegiem całej operacji. Jej wykonanie odbywa się w najwyższej klasy laboratorium Stereo Style, w sterylnych warunkach, które można porównać do tych przy produkcji leków i mikroprocesorów.

Matryca przygotowywana jest na specjalnej płycie szklanej zwanej szkłem, która jest pokryta warstwą światłoczułą, a następnie naświetlana laserem. Aby mieć pewność, że zapis jest zgodny z ogólnie obowiązującymi normami, każda glass-master jest weryfikowana laserowym testerem. Jeśli wszystko przebiegło prawidłowo i bez wad, glass-master poddawany jest procesowi niklowania. W ten sposób powstaje matryca o najwyższym standardzie, która jest następnie wykorzystywana do produkcji płyt CD i DVD.

Płyty-CD/DVD, CD/DVD-Discs, Stereo Style CD's, Stereo Style tłoczenie płyt, koperta na płyty, Cardboard Sleeve for CD
digipacki, opakowania na płyty CD/DVD, Stereo Style, produkcja i tłoczenie płyt CD/DVD, Digipacks
AUTHORING to specjalne przygotowanie materiału (który zostanie umieszczony na płycie VIDEO CD, DVD Video lub Blu-rayu) do kolejnych procesów produkcyjnych. Polega to głównie na łączeniu strumieni obrazu i dźwięku. Na tym etapie także dołącza się wszelkie zabezpieczenia dla danych zlokalizowanych na płycie. Stereo Style przetwarza materiał ze wszystkich możliwych nośników dźwięku, dostarczonych przez klienta. Firma posiada własne studia wyposażone w specjalistyczne oprogramowanie umożliwiające przygotowanie:
 • materiałów ikonograficznych,
 • cyfrowych efektów specjalnych,
 • udźwiękowienia wielokanałowego materiałów filmowych oraz oprawę muzyczną,
 • interaktywnego menu (statyczne lub animowane; tworzenie tytułów i znaczników rozdziałów),
 • grafiki będącej integralną częścią filmu (layout dla menu, okien z wyborem scen),
a także:
 • Możliwość umieszczenia do 8 ścieżek audio.
 • Możliwość umieszczenia do 32 ścieżek z napisami w wielu językach, przygotowanie jednej wersji płyty DVD dla kilku krajów jednocześnie.
 • Ujęcia wielokamerowe – wykorzystanie ścieżek wideo z ujęć z różnych kamer, które są wyświetlane równolegle. Wykorzystuje się do tego ścieżki wideo z ujęć różnych kamer, które na samej płycie są równoległe.
 • Jeśli film posiada tylko dźwięk jedno- lub dwukanałowy, sprawimy, że na nowo zabrzmi w przestrzennym standardzie 5.1.

Pudełka na płyty

Oferujemy kompleksowe usługi poligraficzne:
 • druk opakowań kartonowych (koperty kartonowe, unipaki, digipaki, etui oraz opakowania o specjalnych cechach),
 • zdobienia stosowane na tekturze i papierze, które osiągamy za pomocą m.in.: lakieru UV, również wybiórczo, folii matowej, błyszczącej, holograficznej, przetłoczeń (wypukłych miejsc na opakowaniu), złoceń, nadruków personalizowanych, druku 3D.
Zapewniamy:
 • profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniej technologii, podpowiadamy nieszablonowe rozwiązania,
 • wykonanie prac na potrzeby zadruku, poligrafii i opakowań.
Na specjalne życzenie klienta wykonujemy także oryginalne opakowania, przygotowane indywidualnie dla danej produkcji. Zapraszamy do obejrzenia galerii z przykładowymi realizacjami.
Płyty-CD, Płyty-DVD, tłoczenie płyty, CD/DVD-Discs, Stereo Style CD's, produkcja kaset, discs pressing

Nadruk na płytach

digipacki, opakowania na płyty CD/DVD, Stereo Style, produkcja i tłoczenie płyt CD/DVD, Digipacks

 

Firma zapewnia profesjonalne studio DTP i drukarnię. Park maszynowy oparty jest na maszynach drukujących w technologii sitodrukowej oraz offsetowej, a wszystkie wyposażone są w skanery do odczytu indywidualnych, dla każdej produkcji, znaczników na płytach CD i DVD. Identyfikują one płyty z poszczególnych zleceń, aż do momentu ich indywidualnego oznaczenia (zadruk). Wyklucza to możliwość pomyłki i eliminuje ewentualne, wadliwe egzemplarze.

Samodzielnie wykonujemy wzory kolorystyczne (certyfikowane proofy cyfrowe). Nasze urządzenia przechodzą codzienną kontrolę pod względem pomiarów kalibracyjnych. Do zadruku płyt używane są ekologiczne farby, utwardzane promieniowaniem UV, wiodących europejskich producentów (Marabu, Ruco, Sericol i Sicpa).

Oferujemy:
 • profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniej technologii druku w zależności od projektu graficznego i oczekiwanego efektu końcowego, podpowiadamy również nieszablonowe rozwiązania,
 • wykonanie prac adaptacyjnych na potrzeby zadruku nośnika optycznego.
Umożliwiamy zadrukowanie płyt:
 • z uszlachetnieniem – lakier matowy lub błyszczący (również wybiórczo),
 • farbami fluorescencyjnymi i metalicznymi (do zastosowania metodą sitodrukową),
 • z personalizacją (zarówno metodą sitodrukową, jak również offsetową),
 • farbami zapachowymi,
 • pismem BRAILLE`A.
Istnieje również możliwość przygotowania matrycy z grafiką – w efekcie na stronie płyty z zapisem, poza obszarem danych a końcem płyty grafiki, na zewnętrznej krawędzi, mogą pojawić się elementy graficzne.  Jako mastering graficzny, możemy wykorzystać dowolną grafikę, napis, logo oraz wszystko co można zamienić na bitmapę.
                                                                                NADRUK METODĄ OFFSETOWĄ
Nadruk wykonany ta metodą, zapewnia największą ostrość i wyrazistość. Wiernie odwzorowuje grafikę, a nawet zdjęcia. Nadruki w technologii offsetowej wykonujemy przy największych nakładach, co jednak nie jest regułą. Ta technika gwarantuje wyższą jakość niż nadruk sitodrukowy. Unikalną funkcjonalnością jest to, że maszyny po nadruku mogą położyć lakier UV lub dodatkowy kolor w systemie Pantone.
                                                                                NADRUK METODĄ SITODRUKOWĄ
Jeżeli w projekcie dominują żywe kolory, duże płaszczyzny o jednolitej kondensacji (nasyceniu), metoda sitodrukowa jest najbardziej odpowiednia.  Nadruki w technologii sitodrukowej wykonujemy dla wszystkich nakładów. Są one wysokiej jakości, uzyskiwane dzięki stosowanej przez nas dużej liniaturze 133 lpi (standardem jest 110 lpi). Jesteśmy pod tym względem bezkonkurencyjni. Podczas druku stosujemy kolory triadowe (CMYK). Nadruki wykonujemy również w systemie Pantone.

Nagrywanie / Duplikacja

Niskie nakłady, czyli powielanie metodą kopiowania Jeśli nakład produkcji nie przekracza kilkuset sztuk, a produkcja ma być wykonana w ekspresowym tempie proponujemy Państwu nasze usługi powielenia płyt metodą kopiowania (duplikacji). Płyta nagrywalna (CD-R lub DVD-R) produkowana jest jako “czysty” nośnik, na której dopiero użytkownik nagrywa własną treść. Taka płyta oznaczana jest literką “R” od słowa recordable – nagrywalna. Zalety:
 • szybkość realizacji,
 • możliwość wydania niskiego nakładu płyt,
 • możliwość personalizacji małych partii płyt,
 • możliwość nagrywania materiałów w miarę potrzeb.
Kopiowania dokonujemy na firmowych duplikatorach wykorzystując najlepszej jakości płyty dostępne na rynku, znanych i sprawdzonych producentów. Nadruk na nośnikach CD-R może być wykonany metodą Sitodruku, na nośnikach DVD-R metodami Sitodruku bądź Offsetu. W przypadku metody sitodruku ilość kolorów wynosi 5 (pięć). W przypadku drukowania metodą offsetu (tylko DVD-R) dostępne są:
 • APLA (biały podkład);
 • CMYK;
Dodatkowo opcjonalnie oferujemy:
 • kolor pantone;
 • uszlachetnienie lakierem (błyszczący lub matowy).

Tłoczenie płyt

Płyta powstaje w procesie wtrysku, podczas którego, dane z matrycy przenoszone są na krążek z poliwęglanu. Matryca jest “klonem” Państwa materiału, dlatego proces tłoczenia jest zawsze zindywidualizowaną produkcją “na zamówienie”.

UWAGA Tłoczymy już od 300 sztuk!!!

Proponujemy tłoczenie wszystkich dostępnych typów i formatów nośników optycznych w najwyższej jakości i konkurencyjnych cenach.

Tłoczenie płyt przemysłową metodą powielania (replikacji) stosuje się ją przy nakładach powyżej 300 sztuk!

Jeśli natomiast, nakład produkcji nie przekracza kilkuset sztuk, a produkcja ma być wykonana w ekspresowym tempie proponujemy Państwu nasze usługi powielenia płyt metodą kopiowania (duplikacji).

Zabezpieczenia przed kopiowaniem

Oferujemy kompleksowe usługi zabezpieczeń przed nielegalnym kopiowaniem

Ochrona własności intelektualnej i zabezpieczenia przed nielegalnym kopiowaniem płyt to obecnie jeden z najważniejszych problemów, z którym borykają się producenci oprogramowania i gier komputerowych, firmy fonograficzne, wytwórnie filmowe i dystrybutorzy płyt DVD.

Płyty replikowane w procesie tłoczenia zabezpiecza się na etapie authoringu i masteringu.

Głównym zadaniem stosowanej ochrony jest przeciwdziałanie nielegalnemu kopiowaniu.

Posiadamy wszystkie niezbędne licencje na stosowanie zabezpieczeń nośników optycznych przed nielegalnym kopiowaniem.

Audiobooki

Czy marzysz o przekształceniu swojej książki w fascynujący audiobook? Pozwól nam spełnić Twoje marzenie! Nasza firma specjalizuje się w produkcji audiobooków, oferując kompleksowe usługi nagrania, edycji i produkcji. 

Nasza wykwalifikowana ekipa składa się z doświadczonych lektorów, dźwiękowców i inżynierów dźwięku, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem, aby stworzyć wysokiej jakości audiobooki, które wciągną słuchaczy od pierwszych chwil. 

Dzięki zaawansowanemu sprzętowi i profesjonalnym technikom nagrywania, gwarantujemy klarowność dźwięku i doskonałą jakość produkcji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednego lektora czy zespołu aktorskiego, możemy dostosować się do Twoich potrzeb i stworzyć audiobook, który w pełni oddaje charakter Twojej książki. 

Nasi klienci cenią nas za terminowość, profesjonalizm i dbałość o detale. Daj nam szansę zamienić Twoją książkę w porywającą podróż dźwiękową, która zachwyci słuchaczy na całym świecie! 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć produkcję swojego audiobooka i zrealizować swoje literackie marzenia!